X

Furinox Industrial

Furinox IndustrialFurinox Industrial

Endüstriyel Mutfak ve Sogutma sektöründe yenilikçi, ilkeli ve kaliteli çözüm amacı ile kurulmus olan FURINOX INDUSTRIAL, yurt içi ve yurt dısı projelerde satıs, servis ve montaj faaliyetlerini sürdürmekte olup, dünya standartlarında ve rekabet kosullarında söz sahibi olabilecek kalitede ürünler tedarik etmektedir.Dünya çapında kalitesi ve markasıyla fark yaratmıs ekipman üreticileri ile firmalarınızı bulusturup, isletmelerinize güncel teknolojiyi aktararak, anahtar teslim projeleriniz yenilikçi satıs politikası dogrultusunda FURINOX INDUSTRIAL aracılıgı ile teslim edilmektedir.Uzman, deneyimli ve is ahlakına sahip teknik kadrosu ile firma ihtiyaçlarınızı dogrudan karsılayacak projelendirmeleri iki ve üç boyutlu olarak isletmenizin planına uygun, kısa ve çözüm odaklı sekilde sunmaktan gurur duyarız.

Degisen dünya sartlarına uyum saglayarak düsünce tarzımızı insana odaklıyor, sizlere sundugumuz hizmetlerimizi modern teknolojik ekipmanlarla birlestirerek ‘’kaliteli ürün kaliteli hizmet’’ anlayısını benimsiyoruz.

Bu ilkeler dogrultusunda firmalara en iyi hizmeti sunan, müsteri memnuniyetini maksimize seviyede tutan, her türlü pazarda ilkeli ve rekabetçi bir firma ortaya çıkardık.

Çözüm Ortaklarımız

KAPP
KARACASAN
MATEKA
PİMAK
PİRGE
REMTA
SAMİXİR
Atalay
Alkan
Boğaziçi
Biradlı
Bosfor
Hamilton Beach
Kılıçlar
KitchenAid
La Cimbali
Makfry
Mayapaz
Meşale
Narin
Robot Coupe
Unox
Porland
Paşabahçe
Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Veri Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kabul Ediyorum